Практична підготовка з учнями 8-11 класів до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

“Олімпіада ‒ це чудовий спосіб зробити навчання дітей дійсно цікавим. Тому 2 березня 2018 року на факультеті природничих наук ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» проведено практичну підготовку з учнями 8-11 класів до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Практичний тренінг провели доценти кафедри хімії середовища та хімічної освіти Лілія Мідак, Ольга Кузишин та Лілія Базюк за допомогою зав лабораторій Ірини Малахової, інженера І категорії Світлани Ящишин та зав складу прокурорів Ірини Русин. Учні мали можливість власноруч готувати розчини різних концентрацій (8 клас), провести якісний аналіз невідомих речовин, вивчити основи гравіметрії та кислотно-основного титрування (8-9 класи), а також вивчити основи потенціометричного і кондуктометричного титрування та ознайомитися з методом тонкошарової хроматографії (10-11 класи). Захід проведено в рамках співпраці між обласним інститутом післядипломної освіти та Кафедра хімії середовища та хімічної освіти. Успіхів Вам молоді таланти!”