СТУДЕНТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО КОЛЕДЖУ ТЕХНОЛОГІЇ ТА БІЗНЕСУ ПОБАЧИЛИ БАГАТО ЗАХОПЛЮЮЧИХ ДОСЛІДІВ У ЛАБОРАТОРІЇ КАФЕДРИ ХІМІЇ СЕРЕДОВИЩА ТА ХІМІЧНОЇ ОСВІТИ

24 квітня 2018 року, у рамках тижня циклової комісії природничих наук, у лабораторії кафедри хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук ПНУ  побували студенти Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу. Під керівництвом доцентів кафедри Лілії Мідак, Ольги Кузишин, Лілії Базюк та викладачів коледжу Віри Смоленської та Ірини Хромчак проведено підсумкову лабораторну роботу з органічної хімії. Студенти коледжу активно поринули у цікавий світ білків, жирів та вуглеводів, миловаріння. Також вони мали можливість побачили багато цікавих тазахоплюючих хімічних дослідів, які продемонстрували наші студенти-відмінники третього курсу. Чекаємо наступних зустрічей!