СТУДЕНТИ ГРУП Х-31 ТА Х-21 РАЗОМ ІЗ СВОЇМИ КУРАТОРАМИ ПОБУВАЛИ У НАУКОВОМУ МІСТЕЧКУ NEWENERGY SCINECE CITY

Відпочиваємо корисно та пізнавально. Студенти груп Х- 31 та Х – 21 Факультетку природничих наук ПНУ разом зі своїми кураторами побували у науковому містечку #newenergy_science_city. У науковому музеї інтерактивних технологій ознайомилися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо). Також відвідали перформенс для дітей та дорослих: TESLA ENERGY SHOW! Під час шоу були  продемонстровані загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесла, які перевернули наш світ – Трансформатор Тесла, плазмова куля , електрофорна машина  (електрофорний генератор  чи машина Вімшурста) (англ. Wimshurst machine), електростатичний генератор Ван де Граафа, сходи Якова.