КАФЕДРА ХІМІЇ СЕРЕДОВИЩА І ХІМІЧНОЇ ОСВІТИ В ГОСТЯХ ІЗ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЮ РОБОТОЮ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ЛНАУ

І знову профорієнтація ?
03 травня 2018 року відбулася профорієнтаційна зустріч доцентів кафедри хімії середовища та хімічної освіти природничого факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Мідак Л.Я., Кузишин О.В., Базюк Л.В. із педагогами та студентами ІваноФранківського коледжу ЛНАУ.
Представники кафедри ознайомили майбутніх студентів з інформацією про перспективну спеціальність середня освіта хімія. Наші студенти будуть не тільки справжніми хіміками, а також прекрасними сучасними вчителями та викладачами! Студенти третього курсу ПНУ Христина Івасюк та Ірина Фурманюк довели це, показавши студентам коледжу цікаві хімічні досліди.
Доцент Лілія Мідак ознайомила педагогів та студентів коледжу з мобільним додатком для презентації можливостей використання доповненої реальності при вивченні хімії.