Професійне Міжнародне свято працівників освіти (День вчителя)

Дорогі, наші  педагоги, Кафедра хімії середовища та хімічної освіти вітає Вас із Всесвітнім днем учителя! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Дякуємо вам за терпіння, вміння слухати і вчасно подавати руку допомоги, за знання, вміння, підказки і життєву спрямованість. Щастя вам, розвитку і добра!

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.