Підвищення педагогічної майстерності та фахової кваліфікації вчителів хімії та біології на базі кафедри хімії середовища та хімічної освіти

08 жовтня 2018 року на базі кафедри хімії середовища та хімічної освіти проведено виїзне заняття, де мали можливість підвищити свою педагогічну майстерність та фахову кваліфікацію вчителі хімії, біології Івано-Франківської області, які проходять курси підвищення кваліфікації у Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Практичну частину “Визначення основних показників якості питної води” проводила доцент Лілія Базюк, а теоретичну частину “Володіння інформаційними технологіями в освіті” – доцент Лілія Мідак. Бажаємо нашим колегам натхнення, нових вершин, творчих успіхів у нашій нелегкій справі.