Підвищення фахової кваліфікації вчителів хімії шкіл Івано-Франкківської області.

Сьогодні, 22 листопада 2018 року на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти у рамках співпраці з Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти проходили курси підвищення фахової кваліфікації вчителів хімії шкіл Івано-Франкківської області.

Практичне заняття на тему: “Визначення основних показників якості питної води” проводили доценти Ольга Кузишин та Liliya Bazyuk за допомогою зав. лабораторіями Ірина Малахова та зав. складом  прекурсорів Ірина Русин.

Лекцію на тему: “Впровадження технологій мобільного навчання та доповненої реальності в закладах середньої освіти” прочитала доцент Лілія Мідак. Весь колектив кафедри бажає педагогічним працівникам ефективного навчання на курсах та підвищити свою фахову майстерність!