56 Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії (та насичені дні підготовки до олімпіади на базі Кафедри хімії середовища та хімічної освіти)

Школярі зі всіх регіонів нашої країни прибули до Києва для участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії, що тривала в період 17–22 березня 2019 року. Організаторами IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський університет імені Бориса Грінченка. Учасниками змагань стали 158 школярів із 24 областей України, а основними локаціями для проведення олімпіади в КНУ було обрано хімічний факультет УніверситетуУкраїнський фізико-математичний ліцейІнститут післядипломної освіти КНУ  та «Хімбіоцентр» Шевченкового Університету.

У журі олімпіади працювала доцент Кафедри хімії середовища та хімічної освіти – Мідак Л.Я.

Від 18 березня всі школярі працювали за насиченим розкладом, виконували завдання теоретичних і експериментальних турів.

Вітаємо учасників ІV етапу  Всеукраїнської олімпіади з хімії:
І місце – Максьом Максим Вікторович, учень Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Богородчанської районної ради (вчитель Басанець Віталій Васильович)
ІІ місце -Гнатюк Микола Андрійович, учень Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради (вчитель Гордійчук Лілія Миколаївна)
ІІІ місце – Клейнота Владислав Ігорович, учень Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Городенківської районної ради (вчитель Струк Ольга
Василівна)

Колектив Кафедри хімії середовища та хімічної освіти, переконаний, що участь у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та насичені дні  підготовки до олімпіади на базі Кафедри хімії середовища та хімічної освіти у ПНУ імені Василя Стефаника запам’ятаються юним дослідникам назавжди, стануть міцним підґрунтям для здобуття кожним із них нових професійних перемог і подальшого навчання в ПНУ імені Василя Стефаника, найкращому закладі вищої освіти України.