Завідувач кафедри хімії середовища та хімічної освіти Тарас Т.М. на “The European Coatings Show” у Нюрнберзі (Німеччина).

В Нюрнберзі у виставковому центрі з 19 по 21 березня відбулась виставка-конференція  яка є найбільшою і найважливішою подією у світі індустрії покриттів. У виставці брали участь 1157 експонатів з 48 країн світу, тобто був представлений широкий спектр продуктів, сировини для виробництва фарб, покриттів, будівельних хімічних продуктів, герметиків.      У роботі виставки взяла участь і завідувач кафедри хімії середовища та хімічної освіти  Тарас Т.М. На виставці був представлений 144 презентації, в яких були відображені іновації, стан новітних досліджень і розробок для сучасних композицій покритя. Міжнародні фірми представили новітні розробки в галузі хімії поліуретанів,  епоксидних покриттів, архітектурних покриттів, фарб на водній основі, барвників, антимікробних покриттів тощо. На конференції з доповіддю виступав професор Маркус Антоніетті, директор Max Planck Institute of Colloids and Interfaces. Він преставив сучасні підходи до виробництва мономерів, розчинників, пластифікаторів і отведжувані олігомерні системи з деревних відходів.