Прикарпатський національний університет святкує свій 79-й День народження!

До цієї дати Університет підійшов справжнім лідером у багатьох престижних регіональних номінаціях.  Але найважче не досягти лідерства, а гідно утримувати його, з кожним роком примножуючи славу рідної Альма-матер. Отже, попереду у Прикарпатського багато цікавої та кропіткої роботи задля втілення амбітної цілі –  створення сучасного конкурентоспроможного освітнього та науково-дослідницького центру міжнародного рівня, який надалі розширюватиме свій вплив на розвиток регіону та формування людського капіталу. Є бачення того, куди рухатися і визначено основні вектори руху. Це  – освіта, наука та регіон.

Слід також відзначити що на урочистому засіданні вченої ради університету –  завідувача кафедри  Тарас Т.М. та заступника завідувача кафедри Мідак Л.Я. нагороджено  грамотами за вагомий внесок та плідну працю а студентів  кафедри хімії середовища та хімічної освіти Пахомова Ю.Д., та Сараєву А.П. –  грамотами за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.