«Нова українська школа: нові орієнтири розвитку»

12 червня 2019 року на базі Калуського ліцею №10 Калуської міської ради Івано-Франківської області відбулася   ІІ (не)Конференція «Нова українська школа: нові орієнтири розвитку», яка була організована для допомоги вчителеві орієнтуватися на набуття комплексу професійних компетентностей. Участь у роботі ІІ (не)Конференції взяли  100 вчителів та 25 керівників закладів загальної середньої освіти міста Калуша.  До організації долучилися міський голова м.Калуш – Ігор Матвійчук, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника в особі тренерів, спікерів та лекторів. Захід відвідали  завідувач кафедри хімії середовища та хімічної освіти – Тарас Т.М., а також доценти кафедри –  Базюк Л.В., Кузишин О.В., та Мідак Л.Я.
ІІ (не)Конференція поєднала освітян вищої та загальної середньої освіти, які перебувають у потоці актуальних трансформацій освітньої системи і вже готові до змін.