Захист дипломних робіт на здобуття освітнього рівня “бакалавр”

Захист дипломної роботи бакалавра – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті. На кафедрі хімії середовища та хімічної освіти з 25 та 26 червня відбувся захист дипломних робіт студентами 4 курсу, які стали дипломованими бакалаврами. В процесі захисту комісія відзначила цікавий підбір тем та чітку постановку завдання до дипломних робіт, якість оформлення дипломних, належну виконавську майстерність дипломних робіт випускників денної форми навчання. Тепер все це вже позаду і новоспечених бакалаврів чекає пошук перспективної роботи або вступ до магістратури.

Всім новоспеченим бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди.