Доцент Анна Луцась взяла участь у заході «Освітній десант».

Напередодні професійного свята працівників освіти, в суботу 5-го жовтня 2019 року доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти Анна Луцась взяла участь у заході «Освітній десант» у Львівському державному університет фізичної культури імені Івана Боберського, який спрямований на підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників ЗВО і популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні. Панельна дискусія “Навчання та викладання у ЗВО: зміни неминучі?” Окрім Анни Віталіївни у заході взяли участь  й інші доценти  Прикарпатського університету імені Василя Стефаника – Людмила Березовська, Оксана Протас  та Оксана Глодан.  Анонсовані спікерами майстер-класи були присвячені сучасним підходам викладання у ЗВО, а саме: кейс-метод у викладанні, тренінг – як активна форма навчання, метод фасилітації у викладанні, розвиток креативності, стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях. Цікаво, пізнавально-активно та практично, тренер – Юлія Бреус розповіла про використання “кейс-методу” у роботі зі студентами; Леонід Ніколаєв – провів майстер-клас із впровадження коучингових технологій в освітній процес. Жваві дискусії учасників майстер-класів з використання коучингових технологій, написання кейсів, робота в групах, сприяли підвищенню професійної компетентності у роботі зі студентами, урізноманітненню підходів та методів викладання.