Тренінг для вчителів початкових класів НУШ м.Івано-Франківська

“Ми дослідники” – саме такою була тематика тренінгу, що відбувся сьогодні на базі кафедри хімії середовища та хімічної освіти. Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради та ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” з метою  популяризації дослідницького навчання у НУШ, розширення знань педагогічного колективу про дослідницьке навчання в умовах НУШ, а також формування й вдосконалення вмінь учителів з учнями проводити дослідження на уроках “Я досліджую світ!”самостійно, що сприяє творчій самореалізації дитини, розвитку її інтелекту та критичного мислення.  Доценти кафедри Лілія Мідак разом із Ольгою Кузишин та Лілією Базюк провели майстер-клас, для близько 60-ти педагогів НУШ міських шкіл, щодо організації та проведення заходів в рамках тижня “Ми – дослідники! Ми – винахідники!”. Запрошено на тренінг вчителя ЗШ№24, та нашого цогорічного випускника-магістранта Юрія Пахомова, що став переможцем у 2019р. всеукраїнського конкурсу для вчительської спільноти “Кращі гендерно-чутливі STEM-уроки”, який представив розробки лепбуків з технологією доповненою реальності.

На думку організаторів тренінгу та його безпосередніх учасників – мета тренінгу досягнута, захід сприяв розвитку дослідницьких навиків та соціально-особистісної  компетентності педагогів, що допоможе їх застосування на уроках “Я досліджую світ” НУШ, а також сприятиме налагодженню конструктивної взаємодії, та ефективної співпраці між усіма суб”єктами освітнього процесу в закладах освіти.