Наш випускник став переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» у номінації « Хімія»

Переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» у номінації « Хімія» визначено учителя ЗШ №24 Юрія Пахомова. Юрій випускник кафедри хімії середовища та хімічної освіти 2019 спеціальності Середня освіта (Природничі науки).
Талановитому учителю притаманна любов до обраного фаху, саме вона є тою великою можливістю та силою, що кожен день відкриває допитливим учням цікавий світ науки. Таким педагогом є Юрій Пахомов. Вміло, з любов’ю, розкриває особистість кожного школяра. На його уроках і комп’ютерне моделювання, і мобільні додатки для відтворення відеоматеріалів практичних робіт та лабораторних дослідів, інтерактивні STEM- картки з елементами доповненої реальності, та індивідуальний підхід до кожного учня.
Участь у конкурсі для Юрія Пахомова – це не лише особливий шанс проявити свою педагогічну майстерність,  а й водночас це ще й наполеглива праця і віра в перемогу!
Щиро вітаємо Юрія Пахомова і бажаємо здобути перемогу у заключному турі Всеукраїнсього конкурсу
«Учитель року-2020» у м. Чернівцях.