Доцент кафедри Лілія Мідак взяла участь у семінарі “Використання карт 4D як інструменту STEM-освіти”.

Семінар-практикум відбувся у центрі освітніх інновацій вчора 18 лютого 2020 року. Доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти виступила спікером  практичного блоку семінару з темою ” Тривимірні моделі на уроках ( на прикладі LiCo.Solar)”. У семінарі взяли участь вчителі фізики, астрономії, та усі охочі.

Окрім Лілії Ярославівни спікерами семінару-практикуму стали й інші науково-педагогічні працівники Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, а саме доцент кафедри фізики і методики викладання Галина Войтків,  завідувач кафедри, доцент, кандидат фізико-математичних наук Ігор Ліщинський.