Олімпіада з хімії для абітурієнтів 2020

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Олімпіада з хімії для абітурієнтів 2020

Факультет природничих наук запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій

на Олімпіаду з хімії

У Олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту або учні випускних класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які бажають вступити на Факультет природничих наук та спеціальності інших факультетів ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника», де одним із вступних випробувань є хімія.

Олімпіада проходитиме в два тури:

перший – дистанційний (заочний),

другий – очний або дистанційний (заочний).

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Усі учасники першого (заочного) туру олімпіади повинні надіслати відповіді до завдань першого туру в електронному вигляді (перескановану копію зошита, включно із обкладинкою у форматі .pdf чи .jpg) на e-mail: liliia.midak@pnu.edu.ua.

Копії завдань першого туру, а після його проведення і орієнтовні правильні відповіді буде розміщено на сайті факультету природничих наук

До розв’язаних завдань потрібно додати заповнену анкету.

АНКЕТА УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
Прізвище
Ім’я
По батькові
Номер школи, клас
Адреса школи, телефон

Домашня поштова адреса:

Область

Місто/Село

Вулиця

№ будинку (квартира)

Телефон, e-mail

Запрошення на участь у другому турі буде надіслано переможцям першого туру за вказаною електронною адресою.

Інформація про дату та час проведення другого туру будуть повідомлені у запрошенні усім учасникам, які пройдуть у другий тур.

ВАЖЛИВО!!!!! Згідно з Правилами прийому до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» у 2020 році учасникам олімпіади, які набрали не менше 90% балів на другому етапі нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в обсязі 20 балів при вступі на спеціальності (освітні програми):

• середня освіта (хімія)
  • хімія
  • середня освіта (біологія та здоров’я людини)
  • біологія
  • біологія (ОП «Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень»)
  • біологія (ОП «Лабораторна діагностика»)
  • агрономія
  • екологія

Довідки  (пропозиції/зауваження) за телефоном:

066 3486128 (контактна особа: к.х.н. Мідак Лілія Ярославівна).

Олімпіада_2020_завдання ЗАВАНТАЖИТИ