У пятницю, 11 вересня 2020 року, відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Педагогічні інновації та інструменти сучасного вчителя хімії», організаторами якої стали кафедра хімії середовища та хімічної освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та громадська організація «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО». Для участі у конференції зареєструвалося більше 500 вчителів хімії з усіх куточків України. Спікерами конференції стали начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти Світлана Новікова, професор кафедри природничо-математичної освіти Комунального закладу “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Марія Савчин, вчитель – методист Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура міста Хмельницького Наталія Зима, а також доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти Лілія Мідак та аспіранти Юрій Пахомов і Христина Буждиган. Учасники конференції мали можливість обговорити проблеми сучасної хімічної освіти, особливо в умовах дистанційного навчання, та поділитися досвідом використання сучасних освітніх технологій на уроках хімії.