Онлайн-конференція “Тенденції і проблеми розвитку сучасної хімічної освіти”

Сьогодні відбулася онлайн-конференція “Тенденції і проблеми розвитку сучасної хімічної освіти” на платформі Webex.

Зі вступним словом до учасників звернулися завідувачка кафедри хімії середовища та хімічної освіти, кандидат хімічних наук, доцент Тетяна Тарас та координаторка конференції, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти, кандидат хімічних наук, доцент Лілія Мідак. Тематика конференції охоплювала широкий спектр питань: про засоби та форми організації навчальної діяльності учнів на уроках хімії у закладах середньої освіти, про цікаві STEM-проєкти та хакатони, які організовуються в Україні для вчителів та школярів, а особливо для дівчат; про підготовку майбутніх вчителів у вищій школі.

У конференції приймали участь науковці, вчителі природничих наук, аспіранти та студенти. Було заслухано доповіді:

вчителя вищої кваліфікаційної категорії природничо-математичного ліцею (м. Івано-Франківська) Марії Данилюк-Пиріг ВИКОРИСТАННЯ ПАКЕТУ G SUITE FOR EDUCATION ПІД ЧАС ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ У СТАРІШЙ ЛАНЦІ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
професорки кафедри природничо-математичної освіти комунального закладу “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, кандидата педагогічних наук Марії Савчин ПРОБЛЕМНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНІСНОГО І КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДІВ НА УРОКАХ ХІМІЇ 10.40 – 11.00 11.00 – 11.30
вчителя хімії Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №29 Наталії Скакун ВОРКШОП ЯК СУЧАСНА ФОРМА ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ НА УРОЦІ ХІМІЇ 11.30 – 12.00

Ну як же без #STEMдівчата ? Доповідь Надії Кириченко, асистентки молодіжних проектів Центру “Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності” про масштабні та цікаві проєкти, конкурси, хакатони для Дівчат, Вчительської роботи та школярів.

старшого викладача кафедри педагогіки «Карпатський університет імені Августина Волошина ПЗВО» Оксани Лабінської  та професора кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, доктора педагогічних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет»,. Володимира Івановича Старости СТАВЛЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ДО ДЕЯКИХ АСПЕКТІВ ЕКОЛОГІЧНОЇ СКЛАДОВОЇ ПІДГОТОВКИ У ВИЩІЙ ШКОЛІ

Збірник матеріалів конференції буде розміщений в електронному варіанті у вільному доступі на сайті кафедри хімії середовища та хімічної освіти.

Програма_конференції