З Новим 2021 роком!!!

Дорогі студенти й аспіранти, викладачі й співробітники, партнери нашої кафедри!

Цей рік випробував на міцність кожного з нас. Ми переосмислили важливість живого спілкування, зрозуміли, якою дорогою є кожна рідна нам людина, переоцінили можливість вільно і без перешкод мандрувати світом.

Сьогодні, стоячи на порозі Нового року, ми всі очікуємо змін. Кожен із нас сподівається, що прийдешній рік буде іншим ― значно вдалішим. І ми зуміємо це оцінити, бо за цей час навчилися більше помічати, краще аналізувати і маємо з чим порівнювати.

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, миру, щоденного натхнення, новорічної казки в душі, родинного затишку, тепла і добра на весь наступний рік!  Також бажаємо, щоб у Новому році кожен відчував єдність і тепло у родині нашого університету, щоб було безліч можливостей і шляхів для розвитку, а разом із нами щоб процвітав і наш університет!

З найщирішими привітаннями ваша кафедра хімії середовища та хімічної освіти.