Дівчата STEM Прикарпатського

Сьогодні отримали хорошу новину. Координаторка напряму Дівчата STEM Центру “Розвиток КСВ” Юлія Шкуліпа надіслала сертефікат підтвердження що Прикарпатський університет імені Василя Стефаника є дійсним філіалом Дівчата STEM у 2021 році. Пані Юлія висловила підтримку та заохочення нашому філіалу наступними словами: “Ми ще раз раді привітати Вас із підтвердженням статусу філіалу Дівчата STEM 2021! Минулий рік приніс нам багато челенджів, однак Ви продовжували свою діяльність, не зважаючи на перешкоди та разом з нами сприяли збільшенню кількості дівчат у STEM!Ваша діяльність надихає нас і підтверджує, що ми рухаємося у правильному напрямку! Саме ВИ допомагаєте досягати нашу спільну мрію – більше дівчат у STEM і руйнування гендерних стереотипів! І лише спільними зусиллями усі разом ми можемо цього досягнути! Ми надзвичайно щасливі, що Ви продовжуєте впроваджувати STEM-підходи у Вашому навчальному закладі та залучаєте дівчат до STEM руху. А ми, Дівчата STEM, будемо намагатися Вас усіляко підтримувати та робити ще більше корисних і надихаючих активностей для Вас і для дівчат ?”
Нагадаємо, що філіал Дівчата STEM у Прикарпатський університет імені Василя Стефаника активно працює та втілює  STEM-підходи з 2019  року, осередком філіалу стала кафедра хімії середовища та хімічної освіти з робочою групою молодих, активних та “STEMових” дівчат:

Анна Луцась, координатор філії дівчата STEM ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»;

Мідак Лілія, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти;

Бєлова Наталія, доцент кафедри географії та природознавства;

Глодан Оксана, доцент кафедри анатомії і фізіології людини і тварини;

Власій Олеся, доцент кафедри математики та інформатики і методики навчання;

Войтків Галина, доцент кафедри фізики і методики викладання;

Малахова Ірина, завідувач лабораторіями кафедри хімії середовища та хімічної освіти;

Сабадах Оксана, фахівець комп′ютерного класу навчальних лабораторій.

Дівчата STEM бажають Вам нових звершень, ще більше активних дівчат, нових STEM ідей та натхнення!