Профорієнтаційна робота кафедри хімії середовища та хімічної освіти в рамках дня відчинених дверей Факультету природничих наук

18 квітня 2021 року на Факультеті природничих наук проведено профорієнтаційний захід День відчинених дверей, до якого долучилося близько 60 абітурієнтів. Всі присутні мали унікальну можливість побачити навчальний процес зсередини, продемонстрований кафедрами факультету. Як зазначають учасники у  процесі роботи кожен абітурієнт зміг відвідати віртуальну кімнату, яка була облаштована як профорієнтаційний майданчик з наочною демонстрацією цікавих експериментів в галузі природничих наук, а також цікавими майстер-класами з освітніх дисциплін. Абітурієнти ознайомилися з інформаційною складовою щодо вступу на освітні програми, переваги навчання та можливості працевлаштуван. Від кафедри хімії середовища та хімічної освіти працювали завідувачка кафедрою Тарас Тетяна Миколаївна, доц. Мідак Лілія Ярославівна, а також Малахова Ірина Володимирівна та Сабадах Оксана Петрівна згідно плану профорієнтаційної роботи, який склав доц. Матківський Микола Петрович:

1)інформація про освітні програми – до 20 хвилин (Тарас Т.М.)
2)демонстрація фільму про кафедру і лабораторії (Сабадах О.П. та Малахова І.В.) до 20 хвилин
3)демонстрація наукових здобутків кафедри (хімія навколишнього середовища – Сабадах О.П., СО (ПрН) – Мідак Л.Я.).