Доцент Лілія Мідак долучилася до проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в рамках проекту “Інноваційні технології навчання в освітній діяльності педагога”

9-27 квітня доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти Лілія Мідак долучилася до проведення тренінгів в рамках курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників ЗПТО “Інноваційні технології навчання в освітній діяльності педагога” (проєкт “STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах” 2 SOFT/1.1/23, що співфінансується у рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020).

Учасники тренінгів – викладачі ЗПТО м. Івано-Франківська – мали змогу ознайомитися та отримати практичні навики 3D- візуалізації навчального матеріалу з використанням технології доповненої реальності, а також використання віртуальної реальності у вивченні STEM.