Участь студентів, аспірантів та викладачів кафедри хімії середовища та хімічної освіти у міжнародних конференціях з доповненої реальності в освіті

11-14 травня 2021 року викладачі, аспіранти та студенти кафедри взяли участь у декількох міжнародних заходах в рамках Міжнародної науково-практичної конференції Kryvyi Rih Spring of Sustainability.

Зокрема 11 травня 2021 р. доценти кафедри Лілія Мідак та Ольга Кузишин, аспіранти Іван Кравець, Віктор Луцишин та Христина Буждиган, студенти Тетяна Костюк та Іванна Гладкоскок взяли участь у роботі IV Міжнародного семінару з доповненої реальності в освіті (The 4th International Workshop on Augmented Reality in Education) AREdu 2021. Доцент Лілія Мідак представили роботу “Augmented reality while studying radiochemistry for the upcoming chemistry teachers”.

14 травня в рамках роботи XIII INTERNATIONAL CONFERENCE ON MATHEMATICS, SCIENCE AND TECHNOLOGY EDUCATION ICon-MaSTEd 2021 Лілія Мідак представила роботу «Augmented Reality as a Part of STEM-Lessons» (авторів Мідак Л., Кравця І., Кузишин О., Базюк Л., Буждиган Х. та Пахомова Ю.).