STEM-заходи “Хімія – це цікаво!”

У рамках роботи Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 26-31 травня 2021 р. викладачі кафедри хімії середовища та хімічної освіти провели STEM-заходи “Хімія – це цікаво!” у закладах освіти м.Івано-Франківська. Доц. Лілія Мідак, доц. Ольга Кузишин та студентка Юлія Храбатин відвідали Ліцей № 11 та Черніївський ліцей, де продемонстрували учням цікаві хімічні експерименти та обговорили значення хімії у повсякденному житті. Учні Ліцею №5 м.Калуша для участі у STEM-заході відвідали лабораторії кафедри хімії середовища та хімічної освіти. Доц.Л.Мідак, О.Кузишин, аспіранти Ю.Пахомов, Х.Буждиган та зав.лаб. І.Малахова пояснили учням 6-х класів необхідність знань з хімії для людини та мотивували їх до вивчення даного  предмету у старших  класах. Видовищні хімічні експерименти вкотре переконали учнів у тому, що хімія – це цікаво!