Курси підвищення кваліфікації для педагогів Калуської ТГ на базі ПНУ

Упродовж кількох днів (25 – 29 жовтня 2021) доцент Лілія Мідак  разом з командою Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» працювала на базі Калуського ліцею №10 Івано-Франківської області, де було організовано курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, які забезпечують навчання учнів 5-11(12) класів у ЗЗСО, відповідно до нових методик згідно з Концепцією «Нова українська школа» за напрямами, визначеними п.15 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (від 21.08.2019) на тему: «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ НУШ». Зокрема Лілія Ярославівна проводила тренінг на тему “Особливості 3D-візуалізації навчального матеріалу. Доповнена та віртуальна реальність в освіті”. Зі слухачам курсів обговорили особливості навчання у цифрову епоху, характерні риси сучасного покоління учнів, а також доцільність використання доповненої та віртуальної  реальності у навчальному процесі. У практичній частині працювали з навчальними матеріалами та мобільними додатками доповненої реальності, які можна використовувати на уроках  фізики, хімії, біології, астрономії, природознавства та інформатики.