На зустрічі із стейкхолдерами обговорили особливості методики викладання інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для учнів 5-6-х класів Нової української школи.

12 січня 2022 року на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти відбулася зустріч груп забезпечення освітніх програм “Середня освіта (хімія)” та “Середня освіта (Природничі науки)” зі стейкхолдерами – вчителями хімії, біології та природознавства закладів освіти Івано-Франківської ОТГ. На зустрічі були обговорені пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм  “Середня освіта (хімія)” та “Середня освіта (Природничі науки)”, врахування професійного стандарту вчителя та Концепції нової української школи. Особливу увагу учасники зустрічі звернули на особливості методики викладання інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для учнів 5-6-х класів закладів загальної середньої освіти в контексті Нової української школи.