Доцент Лілія Мідак взяла участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція хімія)

27 березня  доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти Мідак Л.Я. разом з професоркою кафедри лісового та аграрного менеджменту Карбівською У.М. взяла участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція хімії, секція агрономії).

Незважаючи на складний час, юні науковці гідно представили результати досліджень, демонстрували вміння критично та креативно мислити,  відстоювати свою позицію, дискутувати. Тематика наукових робіт є цікавою та актуальною, а усі презентаційні матеріали та постери  виконані на високому рівні.

У секції хімії перемогу у ІІ етапі конкурсу здобула СЕМКІВ АННА, учениця 41П групи Коломийського ліцею №9 Коломийської міської ради. Тема наукової роботи “Дослідження вмісту вітаміну С в плодово-ягідній продукції”(науковий керівник –КУШКА Н.Й.). Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемоги у ІІІ етапі конкурсу!

Дякуємо директорці Івано-Франківського обласного відділення МАН України Надії Павлівні Дерев’янко за організацію конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.