На кафедрі відбулася звітна наукова конференція університету за 2021 рік по підсекціях хімії довкілля і сучасних інформаційних технологій та хімічної освіти.

Сьогодні, 6 квітня 2022 р. відбулося дистанційне пленарне засідання секції природничих наук у рамках проведення Звітної наукової конференції університету за 2021 рік за участю викладачів, докторантів і аспірантів Факультету природничих наук. Загальна кількість учасників відео-конференції досягла близько 90 осіб. Конференція продовжила свою роботу у підсекціях: підсекція хімії довкілля та підсекції сучасних інформаційних технологій та хімічної освіти.

ПІДСЕКЦІЯ ХІМІЇ ДОВКІЛЛЯ

КЕРІВНИК – кандидат хімічних наук, доцент Т.М. ТАРАС

СЕКРЕТАР – кандидат хімічних наук О.П. САБАДАХ

1. Нітрогеновмісні похідні 9,10-антрахінону з антибактеріальними та протимікробними властивостями.

Кандидат хімічних наук, доцент Т.М. ТАРАС

1. Аналіз методів діазотування ароматичних амінів.

Кандидат хімічних наук, доцент Є.Р. ЛУЧКЕВИЧ

1. Кейс методи у підготовці студентів спеціальності СО(географія), географія та екологія.

Кандидат хімічних наук, доцент А.В. ЛУЦАСЬ

1. Синтез 4-заміщених похідних 9,10-антрахінону

Інженер І категорії В.І. ШУПЕНЮК

1. Особливості отримання триазенів антрахінонового ряду.

Кандидат хімічних наук О.П. САБАДАХ

1. Стандартизація освітнього процесу в світлі вимог нормативних документів МОН України.

Кандидат технічних наук, доцент М.П. МАТКІВСЬКИЙ

ПІДСЕКЦІЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ХІМІЧНОЇ ОСВІТИ

КЕРІВНИК – кандидат хімічних наук, доцент Л.Я. МІДАК

СЕКРЕТАР – аспірант Х.В. БУЖДИГАН

1. Використання технологій доповненої реальності під час навчання шкільного курсу хімії 11 класу.

Кандидат хімічних наук, доцент Л.Я. МІДАК

1. Позакласна робота з хімії, екології та природознавства у закладах загальної середньої освіти як засіб формування предметних компетентностей учнів.

Кандидат фізико-математичних наук, доцент О.В. КУЗИШИН

1. Комплексні завдання з природничих дисциплін як засіб розвитку фахових компетентностей студентів.

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Л.В. БАЗЮК

1. Використання лепбуку з доповненою реальністю в навчальному процесі.

Аспірант IV року навчання Х.В. БУЖДИГАН

Незважаючи на роботу у режимі карантинних обмежень, 2021 рік був для науковців Факультету природничих наук періодом активного обміну науковим досвідом і знаннями.

Вітальним словом наукову конференцію відкрив – декан факультету Случик Віктор Миколайович.  З пленарною доповіддю виступив кандидат біологічних наук, асистент кафедри біохімії та біотехнології Швадчак Володимир Васильович, презентувавши свої наукові здобутки на тему:  “Помилки згортання протеїнів і хвороба Паркінсона”.

Учасники онлайн-конференції в ході обговорення доповіді відзначили актуальність  тематики та результатів проведеного дослідження.

Загалом чисельні напрацювання науковців факультету в 2021 році, конструктивні дискусії в рамках конференції та підтримка нових ідей є стійким фундаментом для плідної роботи, нових досліджень та відкриттів, над якими наші вчені працюватимуть у 2022 році!