Уже завтра! Знайомство з кафедрою хімії середовища та хімічної освіти.

В рамках участі у офлайн заході “Знайомство з Факультетом природничих наук”  представляємо вам перелік кафедр та освітніх програм, що вони реалізовують. А також, уже цієї суботи, 04.06.2022 року кожна з них готує для вас багато цікавинок. Тож, пропонуємо переглянути програму заходу та відвідати кожну кафедру.

Знайомтесь, це кафедра хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника

Девіз кафедри хімії середовища та хімічної освіти «Chemistry: that most excellent child of intellect and art » – «Хімія — це найпрекрасніше дитя інтелекту й мистецтва»

Дата та час проведення

04.06.2022 р.,

Початок заходу: 10.00

Тривалість заходу: 10.00-14.00

Формат заходу: офлайн  за адресою: вул. Галицька, 201 б м. Івано-Франківськ, Факультет природничих наук, 7 поверх (718 аудиторія)

Перелік освітніх програм, які реалізовує кафедра хімії середовища та хімічної освіти :  014.06 Середня освіта (хімія), 014.15 Середня освіта (природничі науки)

Програма заходу:

1. Зустріч із колективом кафедри.
  2. Ознайомлення з навчально-методичною базою кафедри хімії середовища та хімічної освіти
  3. Аналіз харчових продуктів (виміряти вміст нітратів, визначати радіаційний фон); віртуальна подорож будовою речовин та всесвіту (розробки з VR та AR); властивості води (експеримент з концентраціями, неньютонівська рідина); світ кристалів (зразки кристалів);хімічний живопис на патріотичну тему.