Підручник “Пізнаємо природу” авторства Лілії Мідак пройшов відбір і скоро його отримають для навчання у 5 класі здобувачі освіти Нової української школи.

Завершився конкурсний відбір підручників  для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників (5 клас). Підручник “Пізнаємо природу”

(авторського колективу у складі Л.Мідак, Н.Фоменко, В.Гайда, С.Подолюк, В.Кравець, І.Кравець, І.Олійник, З.Пушкар, С.Банах, В.Стахурська, Л.Козловська) успішно пройшов конкурсний відбір.
Підручник створено відповідно до модельної навчальної програми “Пізнаємо природу. 5-6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (автори Біда Д.Д.,Гільберг Т.Г., Колісник Я.І.)
Автори висловлюють подяку усій освітянській спільності, яка підтримала даний підручник своїм вибором, та сподіваються, що до початку нового навчального року його отримають для навчання у 5 класі здобувачі освіти Нової української школи.