Захист бакалаврських робіт

Сьогодні відбувся захист бакалаврських робіт на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти  за напрямком підготовки 014.06 Середня Освіта (Хімія).  Захист відбувся з використанням платформи Сisco Webex meetings. Загалом до захисту було допущено 7 студентів з них – 2 студенти заочної форми навчання – Юрчило О.І., Дем’янчук А., та 5 студентів денної форми навчання Гладкоскок І.О., Кравчук О. В., Мельник Б. В. , Переклита Н. М. Рудик Л. Я.  До складу ЕК увійшли –  Мідак Лілія Ярославівна – голова комісії, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти; Кузишин Ольга Василівна – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти; Матківський Микола Петрович – кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти.

Обрані теми дипломних робіт відповідають науковим тематикам кафедри. Всі дипломні (бакалаврські) роботи були оформлені у відповідності до рекомендованих вимог. Всі бакалаврські роботи мали ілюстративний матеріал у вигляді презентацій і були представлені на високому рівні.

Вітаємо наших студентів!