28 жовтня 2022 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції і проблеми розвитку сучасної хімічної освіти». Участь у конференції взяло близько 100 освітян (викладачів ЗВО, вчителів та студентів). Організатором заходу стала кафедра хімії середовища та хімічної освіти. Захід відбувся онлайн. У вітальному слові проректор університету з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин відзначив актуальність даного заходу на теперішній час. Учасники конференції обговорили актуальні питання організації навчального процесу у ЗЗСО та ЗВО та методики викладання хімії (використання сучасних освітніх технологій, електронних журналів та щоденників, методику проведення домашнього хімічного експерименту, організацію виробничої (педагогічної) практики студентів у ЗЗСО), а також питання гендерночутливого підходу до навчання та шляхи впровадження STEM-освіти.

Дякуємо усім учасникам конференції за участь та цікаві змістовні доповіді.