Світ доповненої та віртуальної реальності на STEAM-фестивалі

4-28 жовтня 2022 р. у Центрі освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради проходив IV Всеукраїнський STEAM-FEST «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства”.

Команди педагогів і здобувачів освіти майже з усіх областей України, а також Чехії та Великобританії представили 104 STEAM-проєкти на патріотичну тематику.

STEАM-фестиваль проводився в онлайн-форматі. Доцентка Лілія Мідак презентувала на фестивалі STEAM-напрями роботи кафедри хімії середовища та хімічної освіти: розповіла про розробку мобільних додатків з природничих дисциплін з доповненою реальністю та їх використання в навчальному процесі, а також діяльність філіалу Дівчата STEM у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

За популяризацію інноваційних освітніх технологій та поширення досвіду та здобутків у галузі STEAM Л.Мідак отримала подяку Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА.