STEM-проєкт

5 грудня 2022 року відбулося останнє заняття для студенток групи СОХ-41 з курсу «Сучасні освітні технології». Як підсумкове завдання, дівчата підготували план реалізації STEM-проєкту на тему «Наслідки радіоактивного випромінювання та способи захисту від радіації». Представлений проєкт є актуальним в умовах сьогодення, а його результати безперечно будуть корисними, як для самих учнів-виконавців, так і для всіх учнівських та педагогічних колективів закладів освіти. Запропонований проєкт насичений використанням новітніх освітніх технологій та прийомів роботи, які студентки вивчали протягом навчального семестру. Сподіваємося, що знання і вміння, отримані студентками під час вивчення даної дисципліни, стануть корисними в їх майбутній педагогічній діяльності.