у магістратуру(на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра)

Правила прийому ОР магістр 014.15″Середня освіта (Природничі науки)”

У ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» ліцензовано нову спеціальність 014.15 «Середня освіта (природничі науки)» за ОР магістр.

Термін навчання – 1 рік 4 місяці. Випускники даної спеціальності здобудуть кваліфікацію вчитель природничих наук, фізики, хімії, біології.

Підготовку фахівців здійснюватимуть три кафедри ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»:

• Кафедра хімії середовища та хімічної освіти;
  • Кафедра теоретичної та експериментальної фізики;
  • Кафедра біології та екології.

Студенти даної спеціальності матимуть змогу здобути нові знання та удосконалити свої вміння і навички з трьох природничих наук (фізики, хімії та біології), а також оволодіти методикою викладання нового інтегрованого курсу – природознавство (природничі науки), що читатиметьсяучням 10-12-х класів для непрофільних (неприродничих) напрямів.

Навчання здійснюється на денному та заочному відділеннях.

Ліцензійний обсяг: магістр – 80 місць (30 – денна форма навчання, 50 – заочна форма навчання).

Вартість навчання за рік складає: 20 540 грн. ‒ для денної форми навчання, 14 170 грн. ‒ для заочної форми навчання.

Умови вступу на спеціальність

014«Середня освіта (природничі науки)»:

• Диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з додатком будь-яко спеціальності;
  • Вступне випробування з природознавства (тестовий іспит з фізики, хімії і біології) вимоги за посиланням Програма СО ПРИРОДОЗНАВСТВО
  • Тестовий іспит з іноземної мови.

За наявності диплому бакалавра, спеціаліста чи магістра з непрофільних спеціальностей необхідно здати ще один додатковий іспит з основ природознавства вимоги за посиланням Програма СО ПРИРОДОЗНАВСТВО_додатковий

З тестами для підготовки до іспитів можна ознайомитися на сайті ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за посиланням http://www.d-learn.pu.if.ua:8080/17

Інформація для вступників у магістратуру:

у 2021 році вступу у магістратуру з усіх спеціальностей необхідно мати результати ЄВІ (єдиного вступного випробування) з іноземної мови.

1. Загальна інформація (ЄФВВ, ЄВІ) на сайті УЦОЯО
  2. Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ
  3. Матеріали ЄФВВ/ЄВІ минулих років (тестові запитання і завдання)
  4. Процедура реєстрації на ЄФВВ/ЄВІ (реєстрація у 2021 році – із 11 травня до 3 червня)
  5. Терміни проведення: ЄВІ – 30 червня; ЄФВВ – 2 липня.
  6. Спеціально організована сесія ЄВІ – для вступників, які бажають повторно скласти ЄВІ, або які не реєструвалися на основну сесію ЄВІ – реєстрація із 27 липня до 5 серпня, власне сесія – 19 вересня.

7. Перелік вступних випробувань для вступу у магістратуру у 2021 році:

або

4. Вартість навчання (вартість навчання представлена за 2020 рік, вартість для вступників 2021 року буде подана пізніше)

5. Телефони відбіркових комісій факультетів

6. Детальна інформація щодо вступу у магістратуру (необхідні документи, терміни вступної кампанії…)

7. Написати листа у приймальну комісію

8. Наші контакти