Кафедра хімії середовища та хімічної освіти вітає наших студентів, випускників, абітурієнтів, які визначилися із своїм покликанням, наших колег – вчителів хімії, працівників хімічної промисловості України із Днем хіміка та побажати всім їм і їхнім сім’ям міцного здоров’я, нових успіхів у праці на благо рідної України та нашого краю, життєвого оптимізму, щастя, добра, родинного благополуччя і достатку.
З Днем Хіміка!!!
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2020/05/зображення_viber_2020-05-31_10-42-00-1024x576.jpg)