Кві
08
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/04/зображення_viber_2021-04-08_16-45-29-1024x768.jpg)
Кафедра хімії середовища та хімічної освіти
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Сьогодні 08.04.2021 студенти кафедри хімії середовища та хімічної освіти представили результати своєї наукової роботи на звітній університетській конференції. Доповідати готувалося вісім студентів, а загалом до роботи конференції приєдналося 21 людина. Доповідачі успішно презентували свої роботи, а в кінці голосували та read more