Кві
26
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/04/rrr.jpg)
Кафедра хімії середовища та хімічної освіти
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
На кафедрі відбувся онлайн захист педагогічної практики студентами IV курсу ОР бакалавр. До комісії що приймали захист практики увійшли доценти кафедри Анна Луцась та Ольга Кузишин, Лілія Мідак, Тетяна Тарас. Захист пройшов у дружній, доброзичливій атмосфері. Студентки задоволені обраною професією read more