Зустріч з випускниками, вчителями-практиками – це завжди цікаво. Хто, як не вони, знають усі секрети та родзинки професії вчителя. 17 травня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів ОП «Середня освіта (Природничі науки)» з вчителем хімії Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради Юрієм Пахомовим, випускником даної ОП. На запрошення доцентки кафедри Лілії Мідак Ю.Пахомов провів цікаве практичне заняття з медіаграмотності для наших студентів, поділився своїми професійними секретами та дав корисні поради майбутнім вчителям природничої освітньої галузі.
Вчимося у практиків
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/05/yzobrazhenye_2023-05-20_161034156.png)