26 травня 2018 року відбувся захист курсових робіт студентами групи Х-31 спеціальності «Хімія» заочної форми навчання. Студенти продемонстрували свої дослідження, вміння самостійно ставити та комплексно вирішувати практичні та науково-дослідницькі завдання, застосовувати теоретичні знання на практиці, ступінь володіння методами дослідження, логічність, послідовність, аргументованість, грамотність викладення матеріалу та надали вичерпні відповіді на зауваження викладачів.
Захист курсових робіт студентами групи Х-31 спеціальності «Хімія» заочної форми навчання
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/06/34984869_1589638334482092_4214475575898669056_n.jpg)