ХХVI Українська конференція з органічної та біоорганічної хімії

Завідувачка кафедрою Тарас Т.М. взяла участь в роботі ХХVI Української конференції з органічної та біоорганічної хімії, яка відбулась з 16 по 20 вересня 2024 року в м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету. В роботі конференції прийняло участь 253 учасники із 35 науково-дослідних установ та університетів України. Безпосередньо до м. Ужгород приїхало 155 науковців, які представляли всі регіони України. З них 30 докторів наук, 5 член-кореспондентів наук, 52 кандидати наук, 44 аспіранти та 17 студентів. Під час роботи конференції було заслухано 81 усна та 87 стендових доповідей на актуальну тематику. Під час роботи конференції панувала робоча, дружна атмосфера, живе спілкування між науковцями, обмін досвідом та ідеями, можливості для професійного зростання.