Доценти Кафедри хімії середовища та хімічної освіти – Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин були учасниками конференції, яка відбулася 26-27 вересня у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Прикарпатський національний університет став грантхолдером проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2. На захід, прибуло близько 200 учасників з різних країн, зокрема Польщі, Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Кіпру та ін.
Викладачі Прикарпатського національного університету, котрі активно працюють у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem», також взяли участь у міжнародній конференції. В ході конференції доц. Вікторія Гнєзділова та доц. Тетяна Близнюк провели тренінг «Від класичного уроку до дослідницько-орієнтованого навчання» для вчителів закладів загальної середньої освіти та викладачів педагогічних університетів. Учасниками конференції також стали доценти Кафедри хімії середовища та хімічної освіти – Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин.
![](https://fpn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/22/2019/09/71020414_2444486718953832_6970780626337136640_n.jpg)
![](https://fpn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/22/2019/09/71581528_2444485702287267_8789133401366986752_n.jpg)
![](https://fpn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/22/2019/09/70245036_2436578919754303_2537637961772564480_n.jpg)
![](https://fpn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/22/2019/09/72085792_2444488308953673_4690478116890476544_n.jpg)
![](https://fpn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/22/2019/09/70758270_2436580299754165_6575165201518166016_n.jpg)