18 липня 2021 року доцент Лілія Мідак взяла участь у якості спікера у Всеукраїнській літній школі для вчителів хімії “Карпатська орбіталь 2021”, яка проходила 16-20 липня у мальовничому Яремче за сприяння ГС «Освіторія». Даний захід об’єднав вчителів хімії з усіх куточків України.
Лілія Мідак провела майстерку “Доповнена реальність як тренд сучасної освіти”. Учасники заходу мали можливість обговорити доцільність використання технології доповненої реальності на уроках хімії, попрацювати з мобільними додатками з доповненою реальністю, та напрацювати ідеї для проведення STEM-уроків з використанням даної технології. У практичній частині майстерки учасники створювали вітальні STEM-листівки з привітаннями у хімічному стилі та оживляли їх за допомогою мобільного додатка з AR.
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/07/218628188_1735886209954379_1750352377121880109_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/07/219871859_987047448728086_8403846788891754116_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/07/218488252_987047372061427_5850623991223105342_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/07/217850211_987047328728098_7702187913176467762_n.jpg)