Розподіл студентів спеціальності 014.15 Середня освіта

Розподіл студентів спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничи науки)

заочного відділення по спецкурсах

Сучасні системи органічного світу

  1. Яців О.Б.
  2. Рак І.Й.
  3. Яремчук Т.І.
  4. Жиляк І.В.
  5. Зуб’юк І.Т.
  6. Дмитрів В.Я.
  7. Бабак О.В.
  8. Глушак Ю.В.
  9. Іваськів А.М.
  10. Галич Р.І.
  11. Бутенко Н.В.
  12. Хащинська У.В.

Ботаніка та екологія рослин

  1. Яців О.Б.
  2. Рак І.Й.
  3. Яремчук Т.І.
  4. Шемелько Л.Д.
  5. Докторук М.М.
  6. Мельникович Г.М.
  7. Малик Д.Р.
  8. Жиляк І.В.
  9. Зуб’юк І.Т.
  10. Дмитрів В.Я.
  11. Бабак О.В.
  12. Глушак Ю.В.
  13. Іваськів А.М.
  14. Галич Р.І.
  15. Шевчук В.І.
  16. Стефанець О.В.
  17. Дирів О.В.
  18. Бутенко Н.В.
  19. Данилюк Т.В.
  20. Хащинська У.В.
  21. Андрусяк М.М.

Зоологія та екологія тварин

  1. Яців О.Б.
  2. Рак І.Й.
  3. Яремчук Т.І.
  4. Шемелько Л.Д.
  5. Жиляк І.В.
  6. Зуб’юк І.Т.
  7. Дмитрів В.Я.
  8. Бабак О.В.
  9. Глушак Ю.В.
  10. Іваськів А.М.
  11. Галич Р.І.
  12. Бутенко Н.В.
  13. Хащинська У.В.

 

Лабораторний практикум з біології

  1. Яців О.Б.
  2. Рак І.Й.
  3. Яремчук Т.І.
  4. Пахомов Ю.Д.
  5. Шемелько Л.Д.
  6. Малик Д.Р.
  7. Жиляк І.В.
  8. Зуб’юк І.Т.
  9. Дмитрів В.Я.
  10. Бабак О.В.
  11. Глушак Ю.В.
  12. Іваськів А.М.
  13. Галич Р.І.
  14. Дирів О.В.
  15. Бутенко Н.В.
  16. Хащинська У.В.

Хімія Землі і проблеми екології

  1. Шевчук В.І.
  2. Павлюк Г.П.
  3. Кийлюк М.В.
  4. Гаврилів У.В.
  5. Кохман М.В.
  6. Сикута М.Р.
  7. Пахомов Ю.Д.
  8. Шемелько Л.Д.
  9. Докторук М.М.
  10. Мельникович Г.М.
  11. Малик Д.Р.
  12. Стефанець О.В.
  13. Данилюк Т.В.
  14. Дирів О.В.
  15. Андрусяк М.М.

 

Аналітична хімія навколишнього середовища

  1. Павлюк Г.П.
  2. Кийлюк М.В.
  3. Гаврилів У.В.
  4. Сикута М.Р.
  5. Пахомов Ю.Д.

 

Фармацевтична хімія

  1. Шевчук В.І.
  2. Павлюк Г.П.
  3. Кийлюк М.В.
  4. Гаврилів У.В.
  5. Сикута М.Р.
  6. Пахомов Ю.Д.
  7. Докторук М.М.
  8. Мельникович Г.М.
  9. Малик Д.Р.
  10. Стефанець О.В.
  11. Данилюк Т.В.
  12. Дирів О.В.

 

Лабораторний практикум з неорганічного синтезу

  1. Павлюк Г.П.
  2. Гаврилів У.В.
  3. Сикута М.Р.
  4. Докторук М.М.
  5. Мельникович Г.М.
  6. Андрусяк М.М.

 

Загальна фізика

  1. Кохман М.В.

 

Електрика та магнетизм

  1. Кохман М.В.
  2. Андрусяк М.М.

 

Фізичний практикум №1

  1. Кохман М.В.
  2. Шевчук В.І.
  3. Стефанець О.В.
  4. Кийлюк М.В.
  5. Данилюк Т.В.
  6. Дирів О.В.