Доценти кафедри – Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин взяли участь у роботі Міжнародної конференції в рамках MoPED, місце локації – Київський університет імені Бориса Грінченка.

Доценти Кафедри хімії середовища та хімічної освіти –  Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин були учасниками конференції, яка відбулася 26-27 вересня у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Прикарпатський національний університет став грантхолдером проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2. На захід, прибуло близько 200 учасників з різних країн, зокрема Польщі, Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Кіпру та ін.

Викладачі Прикарпатського національного університету, котрі активно працюють у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem», також взяли участь у міжнародній конференції.  В ході конференції доц. Вікторія Гнєзділова та доц. Тетяна Близнюк провели тренінг «Від класичного уроку до дослідницько-орієнтованого навчання» для вчителів закладів загальної середньої освіти та викладачів педагогічних університетів. Учасниками конференції також стали доценти Кафедри хімії середовища та хімічної освіти –  Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин.

 

Серед поважних зарубіжних спікерів були – Тон де Йон (Ton de Jong), професор, завідувач кафедрою методики викладання (Університет Твенте, Нідерланди), Ян М. Павловскі (Jan M. Pawlowski), доктор наук, професор з інформаційних систем для бізнесу (Інститут інформатики, Університет прикладних наук Рур Вест, м. Мюльхайме-на-Руре, Німеччина), Катаржина Гдовська(Katarzyna Gdowska), Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, м. Краків (Польща) та ін. У конференції взяли участь: Володимир Бахрушин, доктор наук, професор, публічний експерт у сфері освітньої політики України, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти України; Світлана Шитікова, директор Національного Еразмус+ офісу в України, Ольга Дзябенко, співкоординатор проекту MoPED (Університет Деусто, Іспанія) та ін.