13 грудня в Черніївському ліцеї Івано-Франкіської міської ради відбувся майстер клас з виготовлення STEM-листівок. Учні 5-х класів разом з доценткою кафедри Лілією Мідак на уроці виготовили новорічні листівки та оживили їх за допомогою мобільного додатка з доповненою реальністю. З використанням AR-технологій учні побачили “молекулу щастя”. Мелодія “Щедрика” створила святкову атмосферу під час заняття.
Майстер клас з виготовлення STEM-листівок
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/12/IMG-9346bf0b6982507d8808dbbc33dd9ce1-V-1024x576.jpg)