7 -8 квітня 2023 року доцентка Лілія Мідак взяла участь у ІX Науково-методичній конференції «Сучасні тенденції навчання хімії», яка відбулася на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка у змішаному форматі. Учасники конференції обговорили сучасні освітні тренди у навчанні хімії. В пленарному засіданні взяли участь з доповідями Л.Величко, Н.Шиян, В.Круглова, М.Савчин, Л.Мідак, О.Павлюк та В.Старчевський. Лілія Мідак презентувала власні розробки – мобільні додатки з доповненою реальністю, співавторами яких є освітяни Прикарпаття та зробила доповідь на тему «Доповнена реальність у шкільному курсі хімії».
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/04/1.png)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/04/2.png)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/04/3.png)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2023/04/4.png)