Квест для учнів «Хімія у світі професій»

21 квітня на факультеті природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся квест для учнів ЗЗСО «Хімія у світі професій». Організаторами заходу були кафедра хімії середовища та хімічної освіти, кафедра лісового та аграрного менеджменту та ГО «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО».

У заході взяли участь близько 100 учнів та учениць Івано-Франківської ОТГ. Разом зі своїми вчителями хімії вони працювали на 9 локаціях: «Харчова промисловість», «Водоканал», «Аптека», «Косметика та побутова хімія», «Школа», «Живопис», «Шоу хімічних експериментів», «Агрофірма», «Криміналістична лабораторія». Під час заходу учнівство мало можливість познайомитися з професіями, пов’язаними з хімією, та спробувати «попрацювати» у різних галузях, а вчителі хімії мали можливість опрацювати сучасні засоби та підходи для підвищення мотивації та інтересу учнів до вивчення хімічної науки.