Захист виробничої (педагогічної) практики студентів ІV курсу

1 квітня 2019 р. відбувся захист  виробничої (педагогічної) практики у студентів ІV курсу (денне відділення) спеціальності 6.040101 хімія. Комісія у складі доцентів кафедри хімії середовища та хімічної освіти  – Тарас Т. М., Лучкевича Є.Р., Матківського М.П., Мідак Л.Я., Луцась А.В., Базюк Л.В.

До захисту практики були допущені студенти, які станом на 29 березня 2019 н.р. здали звіти про проходження практики на кафедру, а саме:

1. Бідочка Богдана Ігорівна
  25. Креховецька (Вінтонів) Марія Володимирівна
  26. Сокирко Марія Юріївна
  27. Кухтин Вікторія Ігорівна

Під час захисту звіту студенти повинні стисло (3-5 хвилин) представити розроблену типову навчальну програму, розповісти про апробацію запропонованої методичної розробки вибраної теми на практиці, дати характеристику проведеним заняттям, а також дати відповіді на зауваження комісії.

При організації контролю кафедрою самостійно розподіляється загальна кількість балів, за якими оцінюється діяльність студента, між відповідними об’єктами контролю, визначаються форми проведення контрольних заходів та критерії їх оцінювання. Відповідні вимоги визначаються керівниками з педагогічної практики відповідно до особистих вимог, особливостей навчальної дисципліни, тематики методичної розробки для проведення лекційних та практичних занять, що виконується студентом, що було доведено до відома студентів на початку семестру.